Details
| Width | 15 x 15mm |
| Chain Length | Adjustable 400mm, 425mm and 450mm |
| Pendant Dimensions | 15mm |
| Clasp Type | Lobster |
| Style | Shape/Heart |
| Material | Sterling Silver |
| Main Gemstone Type | Cubic Zirconia |
| Main Gemstone Cut | Round Shape |
| Main Gemstone Colour | White |
Read more information regarding our Product Disclaimers.





