Details
| Width | 5mm |
| Length | 15.5mm |
| Diameter | 10.7mm |
| Style | Shape/Cross Over |
| Material | Sterling Silver |
| Main Gemstone Type | Cubic Zirconia |
| Main Gemstone Cut | Round Shape |
| Main Gemstone Colour | White |
Read more information regarding our Product Disclaimers.
| Width | 5mm |
| Length | 15.5mm |
| Diameter | 10.7mm |
| Style | Shape/Cross Over |
| Material | Sterling Silver |
| Main Gemstone Type | Cubic Zirconia |
| Main Gemstone Cut | Round Shape |
| Main Gemstone Colour | White |
Read more information regarding our Product Disclaimers.