Details
| Width | 1.5mm |
| Length | 21mm |
| Diameter | 9.5mm |
| Feature | Pearl 5-5.5mm |
| Style | Shape/Drop |
| Material | 9ct Yellow Gold |
| Main Gemstone Type | Freshwater Pearl |
| Main Gemstone Colour | White |
Read more information regarding our Product Disclaimers.
| Width | 1.5mm |
| Length | 21mm |
| Diameter | 9.5mm |
| Feature | Pearl 5-5.5mm |
| Style | Shape/Drop |
| Material | 9ct Yellow Gold |
| Main Gemstone Type | Freshwater Pearl |
| Main Gemstone Colour | White |
Read more information regarding our Product Disclaimers.