Details
| Width | 1.5mm |
| Length | 18mm |
| Diameter | 8mm |
| Style | Shape/Drop |
| Material | Sterling Silver |
| Main Gemstone Type | Cubic Zirconia |
| Main Gemstone Cut | Round Shape |
| Main Gemstone Colour | White |
Read more information regarding our Product Disclaimers.
| Width | 1.5mm |
| Length | 18mm |
| Diameter | 8mm |
| Style | Shape/Drop |
| Material | Sterling Silver |
| Main Gemstone Type | Cubic Zirconia |
| Main Gemstone Cut | Round Shape |
| Main Gemstone Colour | White |
Read more information regarding our Product Disclaimers.